جشنواره نقاشی پرتره BP | ماها
شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

کارگاه های هنری آموزشگاه ماها          شنبه 15_19                            کلوپ طراحی یکشنبه 15_19                            طراحی پایه 16_18                        […]

  برنامه های آموزشی ماها برای آشنایی با هریک ازبرنامه ها و فعالیت های این مرکز هنری با کلیک بر روی آن به بخش مربوطه مراجعه کنید:

* قابل توجه هنرستانی ها و کنکوری های عزیز*  چرا ماها ؟ 1- فقط یکبار هزینه دوره را پرداخت کنید .تا دانشجو شدنتان شهریه پرداخت شده محفوظ می ماند وفقط در صورت افزایش مبلغ شهریه ، اختلاف آن را پرداخت می کنید.  * شما به هر دلیلی (رتبه بد درتئوری ،عدم علاقه به شهر پذیرفته […]

اطلاع رسانی از اتفاقات فرهنگی هنری : هنرمند گرامی ، اگر تا کنون برای آگاهی ازاخبار هنری به منبعی تخصصی وبه روز دسترسی نداشته اید ؛می توانید با ثبت نام در بانک اطلاعات هنرمندان البرز، این اطلاعات را به صورت رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام یا تکمیل اطلاعات خود از دو طریق می توانید […]

جشنواره نقاشی پرتره BP

جشنواره نقاشی پرتره BP

ImageHandler.ashx

 گالری پرتره ملی لندن هم اکنون در حال دریافت آثار برای سی و پنجمین جشنواره ی نقاشی پرتره میباشد که بزرگترین و معتبر ترین رقابت نقاشی پرتره جهان است.

شرکت در این جشنواره برای تمامی هنرمندان 18سال به بالا آزاد است و می توان گفت که این جشنواره عرصه ی مهمی برای تمام نقاشان پرتره در جهت ارائه آثارشان است.

جایزه نقاشی پرتره سال 2014 با حمایت  25 ساله بی پی پرتره برگزار خواهد شد.

جایزه نفر اول این مسابقه 30000 پوند وجه نقد می باشد که در صورت صلاحدید گالری میزان 5000 پوند به عنوان حق کمسیون (با توافق بین گالری ملی پرتره و هنرمند)  خواهد بود. جایزه نفر دوم و سوم نیز به ترتیب 10000 پوند و 8000 پوند خواهد بود و همچنین جایزه هنرمند جوان بی پی نیز به ارزش 7000 پوند به هنرمند برگزیده ای بین سنین 18 تا 35 سال اعطا خواهد شد.

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به آدرس www.npg.org.uk/bpمراجعه فرمایید.  

مهلت ثبت نام تا تاریخ 3فوریه 2014 (12اسفند92) می‌باشد. 

گفتنی است که جشنواره بی پی پرتره یک مراسم سالیانه برای تشویق هنرمندان در راستای ارتقا و بهبود آثار پرتره می‌باشد.

نمایشگاه بی پی پرتره 2014 از تاریخ 26 ژوئن تا 21 سپتامبر 2014 در گالری ملی پرتره لندن برگزار می‌شود و همچنین این جشنواره دارای توری به گالری ملی پرتره اسکاتلند و موزه ساندرلند و بعد از آن به باغ های زمستانی است.

بی پی پرتره در سال 2013،1969 شرکت کننده از 77 کشور جهان داشته است و بیش از 250 هزار نفر از نمایشگاه ها دیدن کرده اند.

برندگان مسابقه و نمایشگاه توسط تیمی به سرپرستی سندی نیرن مدیر گالری ملی پرتره داوری میشوند.

تیم داوری شامل : سارا هاگیت . موزه دار وقت  گالری ملی پرتره  – دکتر اکساندر استارگیس  مدیر موزه هولبورن – جوانا ترولوپ نویسنده – دس ویولاریس مدیر یو کی آرت اند کالچر و جاناتان یی هنرمند میباشند.

تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه 2014 می توانند با ارایه یک پروپوزال متقاضی دریافت جایزه سفر بی پی باشند.

دس ویولاریس مدیر فرهنگ و هنر یو کی بی پی میگوید : هر سال من از کیفیت و تنوع آثار شرکت کنندگان بی پی متحیر می‌شوم و بسیار خوشحالم که مراسم 2014 با حمایت 25 ساله بی پی برگزار می‌شود.

 

منبع: tandismag.ir

برگرفته از سایت http://artdaily.com

دیدگاه خود را به ما بگویید.